עיצוב וביצוע עבודות לדפוס, אתרי אינטרנט, עמודי נחיתה, אמנות דיגיטלית וקידום ב-Pinterest

Samarel Design

סמרל | בוגר "בצלאל" | מעצב פתרונות יצירתיים ומסחריים עבור לקוחות שיודעים להעריך מסירות, מקצועיות ו'ראש גדול'.
 

"במרץ 2018 הכרתי את סמרל לראשונה. חיפשתי את האמן המדהים כדי לרכוש את ציוריו לספרי הראשון "צעיף בגרות". הוא הציע לי גם לעצב את הספר ואת העטיפה. זכות ענקית נפלה בחלקי להכירו. התמכרתי למקצועיות ולאנושיות שלו. סמרל יוצר עבורי: עימוד ספרים למבוגרים ולילדים, עיצוב העטיפות, הנחיית המאיירת של ספרי הילדים ליצירת אופי ייחודי לכל ספר, הכנת מצגות מדהימות להרצאותיי ברחבי הארץ, עיצובים לפייסבוק ועוד. בנוסף לעבודת העיצוב שלו, עצותיו החכמות מאוד משמשות לי לעזר ומשרות עלי בטחון! הוא זמין תמיד לכל שאלה. מי שלא מכיר מפסיד בגדול."

זיוה יצחק, סופרת

עיצוב עטיפה לספר "מסאלה"
עיצוב עטיפה לספר "מסאלה - כשהלב יודע"
עיצוב עטיפת הספר "המספר הזוכה" מאת זיוה יצחק
עיצוב עטיפת הספר "צעיף בגרות"
עיצוב עטיפה לספר "להיות האקר של המוח שלך"
 

עיצוב ובניית אתרי תדמית/אמנות/עסקים

עסקים קטנים/בינוניים

אתרי תעשיה

"ללא ספק אחד המעצבים היצירתיים ביותר שהכרתי. עבדנו יחד בחברת 'אינדקס מדיה' בעיצוב, בנייה וקידום אתרים. הוא על המלאכת העיצוב ואני על הקידום. הידע הנרחב שלו גם בתחום הקידום והיכולות שלו היו מקור השראה בשבילי ולמדתי ממנו רבות. אני ממליץ עליו לכל מי שרוצה לקחת את ההיבט הוויזואלי של נכסיו המקוונים לשלב הבא."
כפיר מנשה, מקדם אתרים ומומחה SEO

 

עיטוף משאיות

3-d-truck-wrap-design-sample-min.jpg
Samarel-Truck-Wrap-Design-001
Box-Truck-ibread
Box-Truck-Wine
 

 מבחר עיצובים ל-Print

"פגשתי את סמרל כמנכ"ל מדיה דיירקט בע"מ כשחיפשתי מעצב גרפי שייצור את קטלוג המוזיקה הראשון שלנו בישראל. הוא הרשים אותי יתר על המידה ביכולותיו כמעצב להכניס את הרעיונות שלנו ויעדי השוק לקטלוג מכוון להפליא ומעוצב מאוד. הוא היה קשוב מאוד, מסור למשימה ויעיל. הזמנתי אותו לעצב את הקטלוגים של החברה שלנו במשך כמה שנים טובות. נפגשנו שנים אחר כך כשחיפשתי מורה לפוטושופ. ביליתי שנה של שיעור שבועי עם מורה שהיה מנומס עם המון סבלנות, ומקצועי ביותר. אני ממליץ עליו בחום כמעצב גרפי ומורה לפוטושופ."

ארנון אורבך, צלם אמנותי

עטיפות לאלבומים

cd-covers-אלבומים
 

עיצוב לוגו

Logo design for shopemalls - online store
socialwise-logo.png
Stacys-logo-Final-1.png